Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Rynek Kuchenny

 

Region GKO - Grzegorz Kopacz
Region JKU - Jakub Kurzawiak
Region MKE - Marek Kęsik
Region PPA- Przemysław Pawelczyk
Region MSI - Mariusz Siekanko
Region ŁBU - Łukasz Buszydlik
Region MCZ - Marcin Czerwonka
Wakat

 

Obsługa Regionu GKO

Grzegorz Kopacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 12
E-mail: grzegorz.kopacz@franke.com
Renata Kuczara, Specjalista ds. Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 29

Obsługa Regionu JKU

Jakub Kurzawiak, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 11
E-mail: jakub.kurzawiak@franke.com
Agnieszka Zdanowicz, Specjalista ds. Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 21

Obsługa Regionu MKE

Marek Kesik, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 04
E-mail: marek.kesik@franke.com
Renata Kuczara, Specjalista ds. Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 29

Obsługa Regionu PPA

Przemysław Pawelczyk, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 05
E-mail: przemyslaw.pawelczyk@franke.com
Katarzyna Sobania, Specjalista ds. Obsługi Klienta |Tel.: +48 22 711 67 20

Obsługa Regionu MSI

Mariusz Siekanko, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 01
E-mail: mariusz.siekanko@franke.com
Anna Ciziel, Szef Działu Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 12

Obsługa Regionu ŁBU

Łukasz Buszydlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży,
Tel. kom.:  +48 668 55 30 76
E-mail: lukasz.buszydlik@franke.com
Joanna Kowalska, Specjalista ds. Obsługi Klienta| Tel.: +48 22 711 67 24

Obsługa Regionu MCZ

Marcin Czerwonka, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 14
E-mail: marcin.czerwonka@franke.com
Joanna Kowalska, Specjalista ds. Obsługi Klienta| Tel.: +48 22 711 67 24

Obsługa Regionu

wakat, Regionalny Kierownik Sprzedaży,
Katarzyna Sobania, Specjalista ds. Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 20

Rynek Sanitarny i DIY

 

Region ASA -  Andrzej Salamończyk
Region PKU - Piotr Kujawski
Region TKE - Tomasz Kerszka
Region DGU - Dominik Guzowski
Region ROL - Robert Olejniczak
Region WSO - Władysław Sobolewski
Region MPI - Mateusz Piwko

 

Obsługa Regionu ASA

Andrzej Salamończyk, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.:  +48 502 08 08 08 
E-mail: andrzej.salamonczyk@franke.com
Dorota Borkowska, Specjalista ds. Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 22

Obsługa Regionu PKU

Piotr Kujawski, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 03
E-mail: piotr.kujawski@franke.com
Agnieszka Zdanowicz, Specjalista ds. Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 21

Obsługa Regionu TKE

Tomasz Kerszka, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 02
E-mail: tomasz.kerszka@franke.com
Renata Kuczara, Specjalista ds. Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 29

Obsługa Regionu DGU

Dominik Guzowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 09
E-mail: dominik.guzowski@franke.com
Joanna Kowalska, Specjalista ds. Obsługi Klienta| Tel.: +48 22 711 67 24

Obsługa Regionu ROL

Robert Olejniczak, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 10
E-mail: robert.olejniczak@franke.com
Dorota Borkowska, Specjalista ds. Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 22

Obsługa Regionu WSO

Władysław Sobolewski, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 08 15
E-mail: wladyslaw.sobolewski@franke.com
Dorota Borkowska, Specjalista ds. Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 22

Obsługa Regionu MPI

Mateusz Piwko, Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tel. kom.: +48 502 08 02 18 
E-mail: mateusz.piwko@franke.com
Katarzyna Sobania, Specjalista ds. Obsługi Klienta | Tel.: +48 22 711 67 20

Blaty kuchenne - cała Polska

Krzysztof Balcerzak
Manager Kategorii Blaty
Tel. kom.: +48 502 08 08 29
E-mail: krzysztof.balcerzak@franke.com


Dagmara Nowicka - Cieślak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Tel.: +48 22 502 08 08 06