projekty-kuchni-gotowanie-na-zamówienie-vapiano

Wspaniała praca zespołowa

Optymalizujemy sposób działania Państwa restauracji. Z Wami. Dla Was.

kierownik-ds.-rynku-konsultacja-ekspertów

Najwygodniejsza droga do nowej lub przebudowanej kuchni: z konsultacją naszych ekspertów na miejscu

Manager rynku regionalnego składa Ci wizytę i przeprowadza dokładną analizę budowy kuchni w Twojej restauracji oraz związanych z przebudową lub nowym projektem procesów. Począwszy od pierwszej wizyty po oddanie ukończonej kuchni manager rynku jest Twoim głównym punktem kontaktowym w temacie przebudowy lub nowego projektu restauracji.

projekty-nowych-sklepów-lub-przebudowy -standardy-systemowe

Projekty nowych restauracji lub przebudowy dostosowane do Twoich standardów systemowych

W oparciu o zdobyte na przestrzeni dekad doświadczenie planujemy, tworzymy projekty i wprowadzamy innowacje dla nowych restauracji jak również modernizujemy istniejące kuchnie optymalizując przestrzeń i pracę w restauracji. Aby poszerzyć naszą dogłębną wiedzę na temat naszych Klientów, nasze zespoły działu obsługi Klienta pracują w restauracjach co najmniej raz w roku, ramię w ramię z personelem kuchni.

Twoja koncepcja jest w fazie początkowej lub wprowadzasz nowe standardy systemowe?

Nasz doświadczony zespół ds. nowych Klientów może Ci pomóc przenieść Twój biznes na nowy poziom zapewniając nieustający sukces.

niestandardowe-projektowanie-i-produkcja

Projektowanie i produkcja niestandardowych kuchni lub koncepcji Coffee Solutions

Czy masz jakieś początkowe pomysły związane z Twoją koncepcją, czy też wolisz, by zainspirowali Cię nasi eksperci? Skontaktuj się z nami, a my pokażemy Ci, jak zaprojektować i stworzyć kuchnię oraz wyprodukować sprzęt na miarę Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

magazyn-otrzymaj-swój-sprzęt-szybka-bezpieczna-dostawa

Chcesz otrzymać swój sprzęt w najszybszy, najbezpieczniejszy i najbardziej opłacalny sposób? Pozwól nam się tym zająć

W naszym liczącym sobie 10.000 m² magazynie zgromadziliśmy niezbędny dla Ciebie sprzęt kuchenny z całego świata, by wysłać go do Ciebie, gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od tego, czy chodzi o restaurację obok, czy też o trudno dostępne lokalizacje, takie jak lotniska, stacje kolejowe czy nawet wyspy, dotrzemy do Ciebie w rekordowym czasie.

zarządzanie-całą-kuchnią-ogromna-elastyczność

Nie martw się o instalację i uruchomienie swojego sprzętu. Zajmiemy się tym dla Ciebie

Nasz zakres odpowiedzialności wykracza daleko poza projektowanie i produkcję. Zarządzamy montażem całej kuchni w wyjątkowo elastyczny sposób, by dostosować się do zmieniających się priorytetów i warunków. Po instalacji kuchni, Twój zespół zostanie przez nas przeszkolony, aby Twój lokal mógł otworzyć swe podwoje dla gości w mgnieniu oka.

wsparcie-zarządzania-programem-na-terenie-EMEA

Kompleksowe przebudowy są naszym chlebem powszednim. Chętnie pomożemy Ci zrealizować Twój cel- na terenie całego obszaru EMEA

Zapewniamy moce produkcyjne, doświadczenie i usługi pozwalające wdrożyć nowe programy lub dokonać dużych i małych przebudów. Obojetnie czy chodzi o kilka restauracji czy też o kilkaset/ w krótkim okresie czasu jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dla jakiego regionu potrzebujesz naszego wsparcia?

Po prostu do nas zadzwoń