pomoc-techniczna-zostaw-sprawy-techniczne-nam

Wspieramy Cię na każdym kroku

Zatroszcz się o swoich gości, a sprawy techniczne zostaw nam.

porady-techniczne-o-każdej-porze-dnia

Porady techniczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz

Dzwoń do nas o każdej porze dnia- rozwiążemy Twój problem w krótkim czasie

Skontaktuj się z nami

lokalni-partnerzy-serwisowi-z-częściami-zapasowymi

Awaria sprzętu może kosztować fortunę – nie pozwól na to

By skutecznie rozwiązywać problemy techniczne, dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą z naszymi lokalnymi partnerami serwisowymi i spośród 40.000 różnych części, jakimi dysponujemy w magazynie, wyposażamy ich we właściwe części we właściwym momencie.

szybka-pomoc-w-dowolnym-miejscu-na-obszarze-EMEA

Szybka pomoc w dowolnym miejscu na obszarze EMEA

Aby zapewnić kompleksową obsługę naszym Klientom w całej Europie, na Środkowym Wschodzie i w Afryce, stworzyliśmy sieć liczącą sobie ponad 200 autoryzowanych i certyfikowanych regionalnych partnerów serwisowych. Najlepsze rozwiązanie dla Ciebie: Wiedza Franke i szybkość lokalnego partnera

zaoszczędź-pieniądze-dzięki -naszym-szkoleniom-dla-załogi

Zaoszczędź pieniądze dzięki naszym szkoleniom Twojej załogi

Nasze szkolenia załogi w zakresie obsługi i konserwacji sprzętu naprawdę się opłacają. Jeśli Twoi pracownicy rozumieją zasady obsługi sprzętu oraz optymalnie wykorzystują jego możliwości, będzie on służył Ci przez lata.

Nie torturuj się pochłaniającymi mnóstwo czasu procedurami gwarancyjnymi obowiązującymi u wielu różnych producentów sprzętu OEM

Życie jest zbyt krótkie, by martwić się o takie sprawy. Pozwól, byśmy zrobili to za Ciebie. Rozpatrujemy tysiące roszczeń z tytułu gwarancji na sprzęt i możemy Ci pomóc zaoszczędzić koszty.

raporty-o-jakości-sprzętu

Zobacz w mgnieniu oka, gdzie zaoszczędzić pieniądze

Nasze raporty dotyczące jakości sprzętu, błędów użytkowników lub sprawności obsługi partnerów serwisowych pokazują, którą z przysłowiowych śrub regulujących można dokręcić.