Volné pracovní pozice

Momentálně hledáme uchazeče na tuto pracovní pozici:

SKLADNÍK

POŽADUJEME:

·         výuční list nebo SŠ vzdělání

·         zkušenost s řízením VZV (proškolení případně zajistíme)

·         práce na PC výhodou

·         český nebo slovenský jazyk slovem a písmem

·         praxe s prací ve skladu výhodou

·         pracovitost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost

·         trestní bezúhonnost

NÁPLŇ PRÁCE:

·         vlastní manipulace se zbožím ve skladu v regálovém systému (nakládky, vykládky, skladování, balení apod.)

·         obsluha manipulační techniky (VZV, paletové vozíky, rudly, ruční manipulace)

·         skladová evidence zboží na PC, další skladové operace

·         spolupráce a zastupitelnost s ostatními kolegy

NABÍZÍME:

·         stabilní zaměstnání v HPP v mezinárodní společnosti (doba neurčitá)

·         příjemné pracovní prostředí a kolektiv

·         pravidelnou mzdu a bonusy na konci roku

·         5 týdnů dovolené

·         příspěvek na penzijní pojištění po 2 letech

·         stravenky

·         práce v jednosměnném provozu (PO-ČT 8-17, PÁ 8-14:30)

PRACOVIŠTĚ:

·         areál P3 Park, Horní Počernice

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Písemný strukturovaný životopis zasílejte na email: mario.arbet@franke.com

nebo volejte na tel.: +420 281 090 410 (Po-Pá 9-12h)