Franke’yi farklı yönleriyle tanıyın


Franke çok yönlü bir marka. Ürünlerimizi geliştirmek ve daha iyi olmasını sağlamak için durmaksızın çalışıyoruz. Zamana karşı koyan tasarımların yüksek işlevsellik, kullanım rahatlığı ve akıllı teknoloji ile kombin edildiği dünya çapındaki yüksek kaliteli mutfak çözümlerimizle tanışın.

Siz de hemen şimdi ilham almak için en son yeniliklerimizi keşfedin!

Su Filtresi Musluğu Vital Kapsül Sistemi

Sürdürülebilirlik / 30.04.2019

Su Filtresi Musluğu Vital Kapsül Sistemi

Karşınızda Vital Su Filtresi Kapsül Sistemi Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için genellikle daha fazla su tüketilmesi tavsiye edilir; ancak, bu durum temiz içme suyuna erişemediğiniz durumlarda o kadar da kolay değildir. Vital su filtresi sistemimizle bunu değiştirmeyi hedefliyoruz.

Aileler için,Doğadan ilham alınarak...

Ocaklar / 12.04.2018

Aileler için,Doğadan ilham alınarak...

Maris Ürün Ailesi, hayallerinizdeki mutfağı her mekana ve pişirme durumuna uygulayabileceğiniz, çok parçadan oluşan bir mutfak sistemini kapsıyor.

Yemek Pişirme Sanatı'nın İncelikleri

Ocaklar / 09.04.2018

Yemek Pişirme Sanatı'nın İncelikleri

İnce düşünülmüş çözümleriyle Franke, "Make it Wonderful" felsefesinden yola çıkarak, mutfak hayallerini özgürce gerçeğe dönüştürüyor.

IF Design Award 2018'nin şampiyonu

Armatürler / 09.04.2018

IF Design Award 2018'nin şampiyonu

Ön kısımları isteğe göre siyah veya beyaz camlarla donatılan bu armatürler, sahip oldukları benzersiz geometrik tasarımlarıyla her türlü mutfağa kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Bu ürünleri Crystal ürün serisine ait evye, ocak ve fırınlarıyla birleştirerek mükemmel bir mutfak ortamı yaratabilirsiniz.

Mükemmel Etkileşim

Armatürler / 05.04.2018

Mükemmel Etkileşim

KWC ERA, KWC ZOE ve KWC ONO ürün grupları, Sinatra ve New York gibi... Her şey mükemmel bir uyum içinde. Bunun son kanıtı, 100 yılı aşkın süredir en yüksek beklentileri karşılayan ürünler geliştirmemizdir.

IF Design Gold Awards 2017'nin Sahibi

Armatürler / 01.04.2018

IF Design Gold Awards 2017'nin Sahibi

Franke Pescara Armatür, modern ve zarif tasarımı ile sizi ve misafirlerinizi kendine hayran bırakır. Paslanmaz çelik görünüm ve krom kaplanmış yüzey, su lekeleri ve parmak izleri dahi görünmeyecek şekilde, birinci kaliteden üretilmiştir.