Franke’yi farklı yönleriyle tanıyın


Franke çok yönlü bir marka. Ürünlerimizi geliştirmek ve daha iyi olmasını sağlamak için durmaksızın çalışıyoruz. Zamana karşı koyan tasarımların yüksek işlevsellik, kullanım rahatlığı ve akıllı teknoloji ile kombin edildiği dünya çapındaki yüksek kaliteli mutfak çözümlerimizle tanışın.

Siz de hemen şimdi ilham almak için en son yeniliklerimizi keşfedin!

Aileler için,Doğadan ilham alınarak...

Ocaklar / 12.04.2018

Aileler için,Doğadan ilham alınarak...

Maris Ürün Ailesi, hayallerinizdeki mutfağı her mekana ve pişirme durumuna uygulayabileceğiniz, çok parçadan oluşan bir mutfak sistemini kapsıyor.

Yemek Pişirme Sanatı'nın İncelikleri

Ocaklar / 09.04.2018

Yemek Pişirme Sanatı'nın İncelikleri

İnce düşünülmüş çözümleriyle Franke, "Make it Wonderful" felsefesinden yola çıkarak, mutfak hayallerini özgürce gerçeğe dönüştürüyor.

Fragranit Eviyeler – Bugün ve sonsuza dek

Evyeler / 07.04.2018

Fragranit Eviyeler – Bugün ve sonsuza dek

Fragranit eviyeler, ömür boyu yemek pişirmek için yapılmış gibi! Malzemesi kir tutmaz, 280° sıcaklığa kadar dayanır ve yüzeyler de bakterilere karşı dayanıklıdır. Eviye, bir ömür boyu zarafetiyle sizi mutlu edecek ve kıskanç bakışları üzerinde toplayacak. Mükemmel uyum içindeki aksesuarlarla yemek hazırlamak oldukça kolay ve hızlıdır.

Mükemmel Etkileşim

Armatürler / 05.04.2018

Mükemmel Etkileşim

KWC ERA, KWC ZOE ve KWC ONO ürün grupları, Sinatra ve New York gibi... Her şey mükemmel bir uyum içinde. Bunun son kanıtı, 100 yılı aşkın süredir en yüksek beklentileri karşılayan ürünler geliştirmemizdir.

Tek Ünite olarak eviye ve mutfak aksesuarları

Inovasyon / 02.04.2018

Tek Ünite olarak eviye ve mutfak aksesuarları

Franke, mutfaktaki iş akışının nasıl mükemmel hale getirileceğini, bu seneki EuroCucina'da "Box Center" ile gösteriyor. En önemli mutfak aksesuarları ,eviyenin bir parçası haline dönüşüyor ve bu sayede her an elinizin altında oluyorlar.