Franke’yi farklı yönleriyle tanıyın


Franke çok yönlü bir marka. Ürünlerimizi geliştirmek ve daha iyi olmasını sağlamak için durmaksızın çalışıyoruz. Zamana karşı koyan tasarımların yüksek işlevsellik, kullanım rahatlığı ve akıllı teknoloji ile kombin edildiği dünya çapındaki yüksek kaliteli mutfak çözümlerimizle tanışın.

Siz de hemen şimdi ilham almak için en son yeniliklerimizi keşfedin!

Akıllı Davlumbaz

Davlumbazlar / 11.04.2018

Akıllı Davlumbaz

Franke fuar standındaki Inovasyon Köşemizde, yarının dijital mutfak çalışma alanının nasıl görünebileceğini etkileyici bir şekilde gösteriyoruz. Dikkat çeken nokta, Franke tasarım davlumbaz "Cloud". Onun ismi onun sloganıdır: Şekil ve izlenim olarak bir bulutu andırıyor ve ocağın üzerinde de adeta süzülüyor.

Eşi benzeri bulunmayan bir mutfak deneyimi

Inovasyon / 07.04.2018

Eşi benzeri bulunmayan bir mutfak deneyimi

Birçok interaktif özelliği bir arada sunan bu mutfaklar size benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Bu ürünleri kullanarak sadece tüm ihtiyaçlarınıza uygun bir mutfak çözümüne değil, misafirleriniz için ziyafet hazırlayabileceğiniz bir ortama da sahip olabilirsiniz.

Tek Ünite olarak eviye ve mutfak aksesuarları

Inovasyon / 02.04.2018

Tek Ünite olarak eviye ve mutfak aksesuarları

Franke, mutfaktaki iş akışının nasıl mükemmel hale getirileceğini, bu seneki EuroCucina'da "Box Center" ile gösteriyor. En önemli mutfak aksesuarları ,eviyenin bir parçası haline dönüşüyor ve bu sayede her an elinizin altında oluyorlar.