Franke’yi farklı yönleriyle tanıyın


Franke çok yönlü bir marka. Ürünlerimizi geliştirmek ve daha iyi olmasını sağlamak için durmaksızın çalışıyoruz. Zamana karşı koyan tasarımların yüksek işlevsellik, kullanım rahatlığı ve akıllı teknoloji ile kombin edildiği dünya çapındaki yüksek kaliteli mutfak çözümlerimizle tanışın.

Siz de hemen şimdi ilham almak için en son yeniliklerimizi keşfedin!

Su Filtresi Musluğu Vital Kapsül Sistemi

Sürdürülebilirlik / 30.04.2019

Su Filtresi Musluğu Vital Kapsül Sistemi

Karşınızda Vital Su Filtresi Kapsül Sistemi Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için genellikle daha fazla su tüketilmesi tavsiye edilir; ancak, bu durum temiz içme suyuna erişemediğiniz durumlarda o kadar da kolay değildir. Vital su filtresi sistemimizle bunu değiştirmeyi hedefliyoruz.

Eurocucina Gallery

Impressions / 20.04.2018

Eurocucina Gallery

Aileler için,Doğadan ilham alınarak...

Ocaklar / 12.04.2018

Aileler için,Doğadan ilham alınarak...

Maris Ürün Ailesi, hayallerinizdeki mutfağı her mekana ve pişirme durumuna uygulayabileceğiniz, çok parçadan oluşan bir mutfak sistemini kapsıyor.

Akıllı Davlumbaz

Davlumbazlar / 11.04.2018

Akıllı Davlumbaz

Franke fuar standındaki Inovasyon Köşemizde, yarının dijital mutfak çalışma alanının nasıl görünebileceğini etkileyici bir şekilde gösteriyoruz. Dikkat çeken nokta, Franke tasarım davlumbaz "Cloud". Onun ismi onun sloganıdır: Şekil ve izlenim olarak bir bulutu andırıyor ve ocağın üzerinde de adeta süzülüyor.

“Mythos 2gether” ile maksimum enerji verimliliği

Ocaklar / 10.04.2018

“Mythos 2gether” ile maksimum enerji verimliliği

Franke, EuroCucina 2018'de; "Mythos 2gether" davlumbaz entegreli indüksiyon ocağı ile maksimum enerji verim kategorisi olan A+++’ a ulaşıyor.

Yemek Pişirme Sanatı'nın İncelikleri

Ocaklar / 09.04.2018

Yemek Pişirme Sanatı'nın İncelikleri

İnce düşünülmüş çözümleriyle Franke, "Make it Wonderful" felsefesinden yola çıkarak, mutfak hayallerini özgürce gerçeğe dönüştürüyor.

IF Design Award 2018'nin şampiyonu

Armatürler / 09.04.2018

IF Design Award 2018'nin şampiyonu

Ön kısımları isteğe göre siyah veya beyaz camlarla donatılan bu armatürler, sahip oldukları benzersiz geometrik tasarımlarıyla her türlü mutfağa kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Bu ürünleri Crystal ürün serisine ait evye, ocak ve fırınlarıyla birleştirerek mükemmel bir mutfak ortamı yaratabilirsiniz.

Eşi benzeri bulunmayan bir mutfak deneyimi

Inovasyon / 07.04.2018

Eşi benzeri bulunmayan bir mutfak deneyimi

Birçok interaktif özelliği bir arada sunan bu mutfaklar size benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Bu ürünleri kullanarak sadece tüm ihtiyaçlarınıza uygun bir mutfak çözümüne değil, misafirleriniz için ziyafet hazırlayabileceğiniz bir ortama da sahip olabilirsiniz.

Fragranit Eviyeler – Bugün ve sonsuza dek

Evyeler / 07.04.2018

Fragranit Eviyeler – Bugün ve sonsuza dek

Fragranit eviyeler, ömür boyu yemek pişirmek için yapılmış gibi! Malzemesi kir tutmaz, 280° sıcaklığa kadar dayanır ve yüzeyler de bakterilere karşı dayanıklıdır. Eviye, bir ömür boyu zarafetiyle sizi mutlu edecek ve kıskanç bakışları üzerinde toplayacak. Mükemmel uyum içindeki aksesuarlarla yemek hazırlamak oldukça kolay ve hızlıdır.