Poznaj Franke z różnych stron

Franke jest niezwykle wszechstronną marką. Wciąż zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób możemy jeszcze bardziej udoskonalić nasze produkty. Zapraszamy do świata wysokogatunkowych systemów kuchennych, które łączą w sobie nowoczesną linię stylistyczną, znakomitą funkcjonalność, wygodę obsługi i inteligentne rozwiązania techniczne.

Odkryj nasze najnowsze innowacje i zaczerpnij z nich inspirację dla siebie!

Franke na Warsaw Home

Design / 08.10.2018

Franke na Warsaw Home

Relacja z Warsaw Home - czterodniowych Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz organizowane w PTAK Warsaw Expo.

Eurocucina Gallery

Impressions / 20.04.2018

Eurocucina Gallery

Maris Free – Dla rodziny – inspiracja płynąca z natury

Płyty grzewcze / 12.04.2018

Maris Free – Dla rodziny – inspiracja płynąca z natury

Maris to wieloelementowy system kuchenny, który umożliwia indywidualną aranżację wymarzonej kuchni – w każdym pomieszczeniu i z uwzględnieniem różnych potrzeb.

Inteligentny okap kuchenny

Okapy / 11.04.2018

Inteligentny okap kuchenny

W naszym kąciku Think Next Corner na stoisku targowym Franke pragniemy obrazowo pokazać, jak może wyglądać przyszłe cyfrowe miejsce pracy w kuchni. Interesującą nowość stanowi designerski okap kuchenny „Cloud”. Jego nazwa określa jego istotę: sprawia on wrażenie, że unosi się nad płytą kuchenną, przypominając kształtem i wyglądem chmurę.

Najwyższa efektywność energetyczna w ekskluzywnym dwupaku

Płyty grzewcze / 10.04.2018

Najwyższa efektywność energetyczna w ekskluzywnym dwupaku

Mythos 2gether to płyta indukcyjna o najwyższej klasie energetycznej A+++ ze zintegrowanym wyciągiem, którą firma Franke zaprezentuje na targach EuroCucina 2018.

Dumny zdobywca nagrody IF Design Award 2018

Baterie / 09.04.2018

Dumny zdobywca nagrody IF Design Award 2018

Nasza armatura charakteryzuje się czystymi, geometrycznymi liniami, a wraz ze szklanym frontem, dostępnym w kolorze czarnym lub białym, stanowi estetyczny akcent w każdej kuchni. W połączeniu ze zlewozmywakiem, płytą grzewczą oraz piekarnikiem z serii produktów Crystal użytkownik otrzymuje perfekcyjnie urządzoną kuchnię od jednego producenta.

Wysoka sztuka gotowania

Płyty grzewcze / 09.04.2018

Wysoka sztuka gotowania

Dobre samopoczucie w kuchni – dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań Franke spełnia kuchenne marzenia zgodnie z zasadą „Make It Wonderful”.

Kuchnia jako interaktywne miejsce przeżyć

Innovation / 07.04.2018

Kuchnia jako interaktywne miejsce przeżyć

Interaktywność w połączeniu ze zróżnicowaną funkcjonalnością sprawiają, że kuchnia staje się miejscem wyjątkowych doznań. Jest ona zarówno domowym biurem, głównym miejscem przygotowywania intrygujących i zaskakujących atrakcji kulinarnych, jak również miejscem pielęgnowania przyjaźni oraz okazywania wspaniałej gościnności.

Zlewozmywaki Fragranit – na teraz i na zawsze

Zlewozmywaki / 07.04.2018

Zlewozmywaki Fragranit – na teraz i na zawsze

Zlewozmywaki Fragranit są przeznaczone do użytkowania niemal przez całe życie. Materiał ten zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, jest odporny na wysoką temperaturę do 280°C, a technologia Sanitized uniemożliwia rozwijanie się bakterii. Zlewozmywak ten będzie zawsze cieszyć wzrok swą ponadczasową elegancją i przyciągać zazdrosne spojrzenia. Dzięki perfekcyjnie dobranym akcesoriom przygotowywanie potraw jest łatwe i szybkie.