EuroCucina 2018 – inteligentne nowości produktowe do każdego wnętrza

Co dwa lata najważniejsi gracze branży kuchennej spotykają się w Mediolanie podczas największych na świecie, szczycących się długą tradycją targów kuchennych EuroCucina. Również firma Franke zaprezentuje swoje wysokojakościowe rozwiązania kuchenne, które zachwycają wyjątkowym połączeniem współczesnego designu i doskonałej funkcjonalności, wygody oraz inteligentnych technologii. W naszym kąciku Think Next Corner odwiedzający targi mogą zapoznać się ponadto z przyszłościowymi rozwiązaniami w zakresie wyposażenia kuchni. Dopełnieniem stoiska targowego Franke będą kulinarne kreacje renomowanego kucharza Brunona Barbieriego.

Franke na Warsaw Home

Design / 08.10.2018

Franke na Warsaw Home

Relacja z Warsaw Home - czterodniowych Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz organizowane w PTAK Warsaw Expo.

Eurocucina Gallery

Impressions / 20.04.2018

Eurocucina Gallery

Maris Free – Dla rodziny – inspiracja płynąca z natury

Płyty grzewcze / 12.04.2018

Maris Free – Dla rodziny – inspiracja płynąca z natury

Maris to wieloelementowy system kuchenny, który umożliwia indywidualną aranżację wymarzonej kuchni – w każdym pomieszczeniu i z uwzględnieniem różnych potrzeb.

Inteligentny okap kuchenny

Okapy / 11.04.2018

Inteligentny okap kuchenny

W naszym kąciku Think Next Corner na stoisku targowym Franke pragniemy obrazowo pokazać, jak może wyglądać przyszłe cyfrowe miejsce pracy w kuchni. Interesującą nowość stanowi designerski okap kuchenny „Cloud”. Jego nazwa określa jego istotę: sprawia on wrażenie, że unosi się nad płytą kuchenną, przypominając kształtem i wyglądem chmurę.

Najwyższa efektywność energetyczna w ekskluzywnym dwupaku

Płyty grzewcze / 10.04.2018

Najwyższa efektywność energetyczna w ekskluzywnym dwupaku

Mythos 2gether to płyta indukcyjna o najwyższej klasie energetycznej A+++ ze zintegrowanym wyciągiem, którą firma Franke zaprezentuje na targach EuroCucina 2018.

Video – Wysoka sztuka gotowania

Płyty grzewcze / 09.04.2018

Video – Wysoka sztuka gotowania

Dobre samopoczucie w kuchni – dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań Franke spełnia kuchenne marzenia zgodnie z zasadą „Make It Wonderful”.

Dumny zdobywca nagrody IF Design Award 2018

Baterie / 09.04.2018

Dumny zdobywca nagrody IF Design Award 2018

Nasza armatura charakteryzuje się czystymi, geometrycznymi liniami, a wraz ze szklanym frontem, dostępnym w kolorze czarnym lub białym, stanowi estetyczny akcent w każdej kuchni. W połączeniu ze zlewozmywakiem, płytą grzewczą oraz piekarnikiem z serii produktów Crystal użytkownik otrzymuje perfekcyjnie urządzoną kuchnię od jednego producenta.

Kuchnia jako interaktywne miejsce przeżyć

Innovation / 07.04.2018

Kuchnia jako interaktywne miejsce przeżyć

Interaktywność w połączeniu ze zróżnicowaną funkcjonalnością sprawiają, że kuchnia staje się miejscem wyjątkowych doznań. Jest ona zarówno domowym biurem, głównym miejscem przygotowywania intrygujących i zaskakujących atrakcji kulinarnych, jak również miejscem pielęgnowania przyjaźni oraz okazywania wspaniałej gościnności.

Zlewozmywaki Fragranit – na teraz i na zawsze

Zlewozmywaki / 07.04.2018

Zlewozmywaki Fragranit – na teraz i na zawsze

Zlewozmywaki Fragranit są przeznaczone do użytkowania niemal przez całe życie. Materiał ten zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, jest odporny na wysoką temperaturę do 280°C, a technologia Sanitized uniemożliwia rozwijanie się bakterii. Zlewozmywak ten będzie zawsze cieszyć wzrok swą ponadczasową elegancją i przyciągać zazdrosne spojrzenia. Dzięki perfekcyjnie dobranym akcesoriom przygotowywanie potraw jest łatwe i szybkie.