Wspaniała kuchnia z Franke

Franke kojarzy się z nowoczesnymi zlewozmywakami i starannie zaprojektowanymi bateriami kuchennymi. To skojarzenie jak najbardziej uzasadnione. Od lat możemy poszczycić się pozycją niekwestionowanego eksperta w urządzaniu strefy zmywania. Jednak Franke to także pełne wyposażenie kuchni, AGD niezbędne do urządzenia nowoczesnej, w pełni funkcjonalnej oraz pięknej kuchni. Wiele linii urządzeń, umożliwia ich idealne dopasowanie do własnego stylu życia.

Praktyczne płyty grzewcze (gazowe lub indukcyjne), wydajne okapy, wielozadaniowe piekarniki lub mikrofalówki, ale także ekspresy do kawy, zachowujące świeżość jedzenia chłodziarko-zamrażarki i ekonomiczne zmywarki do naczyń to nie wszystko. Produkty Franke to również szereg akcesoriów kuchennych ułatwiających codzienne zadania oraz proekologiczne młynki zlewozmywakowe i sortowniki na odpady. I oczywiście baterie i zlewozmywaki. Po prostu cała kuchnia od Franke!

Jesteśmy pewni, że spośród naszych propozycji każdy wybierze sprzęt idealny dla siebie.

Komory stalowe Mythos

Trendy / 23.12.2021

Komory stalowe Mythos

Nasze nowe komory Mythos odzwierciedlają współczesne potrzeby poszukiwania harmonii i spójności w miejscu, które jest esencją domowej atmosfery, czyli w kuchni. Ich design jest niezwykle prosty, ale to właśnie decyduje o ich wyrafinowaniu. W przypadku linii Mythos dosłownie każdy najmniejszy element został przez nas przemyślany. Krawędź ma zaledwie 6 mm szerokości, co wystarczy do zamontowania zlewozmywaka na równo z blatem, ale da również subtelny efekt stalowej ramki. Równie łagodnie swoją obecność zaznacza stalowa osłona odpływu.

Baterie Franke ze stali szlachetnej

Baterie / 05.05.2021

Baterie Franke ze stali szlachetnej

Franke has a stainless steel tap for every taste, kitchen style or passion. Whether you are searching for a tap for your own home or a client project, Franke will help you pick yours!

Ta strona chciałaby odtworzyć dźwięk