Wspaniała kuchnia z Franke

Franke kojarzy się z nowoczesnymi zlewozmywakami i starannie zaprojektowanymi bateriami kuchennymi. To skojarzenie jak najbardziej uzasadnione. Od lat możemy poszczycić się pozycją niekwestionowanego eksperta w urządzaniu strefy zmywania. Jednak Franke to także pełne wyposażenie kuchni, AGD niezbędne do urządzenia nowoczesnej, w pełni funkcjonalnej oraz pięknej kuchni. Wiele linii urządzeń, umożliwia ich idealne dopasowanie do własnego stylu życia.

Praktyczne płyty grzewcze (gazowe lub indukcyjne), wydajne okapy, wielozadaniowe piekarniki lub mikrofalówki, ale także ekspresy do kawy, zachowujące świeżość jedzenia chłodziarko-zamrażarki i ekonomiczne zmywarki do naczyń to nie wszystko. Produkty Franke to również szereg akcesoriów kuchennych ułatwiających codzienne zadania oraz proekologiczne młynki zlewozmywakowe i sortowniki na odpady. I oczywiście baterie i zlewozmywaki. Po prostu cała kuchnia od Franke!

Jesteśmy pewni, że spośród naszych propozycji każdy wybierze sprzęt idealny dla siebie.

Komory stalowe Mythos

Trendy / 23.12.2021

Komory stalowe Mythos

Nasze nowe komory Mythos odzwierciedlają współczesne potrzeby poszukiwania harmonii i spójności w miejscu, które jest esencją domowej atmosfery, czyli w kuchni. Ich design jest niezwykle prosty, ale to właśnie decyduje o ich wyrafinowaniu. W przypadku linii Mythos dosłownie każdy najmniejszy element został przez nas przemyślany. Krawędź ma zaledwie 6 mm szerokości, co wystarczy do zamontowania zlewozmywaka na równo z blatem, ale da również subtelny efekt stalowej ramki. Równie łagodnie swoją obecność zaznacza stalowa osłona odpływu.

Jak wybrać zlewozmywak?

Trendy / 04.05.2020

Jak wybrać zlewozmywak?

Przez ostatnie dwa miesiące wielu z nas przyzwyczaiło się do załatwiania spraw zdalnie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom za pomocą moodboradów radzimy, jak dobrać kolor i materiał zlewozmywaka do blatu nie ruszając się z domu. Jednym z najczęstszych pytań przy okazji remontu lub urządzania kuchni jest – jak dobrać zlewozmywak do blatu i zabudowy kuchennej?

Otwarcie Showroomu Franke Polska w Jankach

Piekarniki / 25.02.2020

Otwarcie Showroomu Franke Polska w Jankach

Otwieramy nasz firmowy Showroom W ostatnią sobotę lutego otworzymy firmowy showroom w podwarszawskim Homepark Janki. Zapraszamy nie tylko do inspirującego świata Franke, ale też do miejsca, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne w kuchni urządzenia.

Franke na targach Warsaw Home 2019

Trendy / 07.10.2019

Franke na targach Warsaw Home 2019

Franke zaprezentowało na targach Warsaw Home 2019 najnowsze rozwiązania kuchenne do Twojej kuchni. Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia relacji z tegorocznego stoiska Franke. Jest na co popatrzeć!

Box Center zdobywcą iF Design Award 2019

Wzornictwo / 18.03.2019

Box Center zdobywcą iF Design Award 2019

Im więcej urządzeń kuchennych jest dostosowanych do siebie, tym łatwiej jest przygotowywać posiłki. Box Center w funkcjonalny sposób łączy w jedną całość zlewozmywak i miejsce do przechowywania niezbędnych akcesoriów. Dowiedz się więcej o zdobywcy iF Design Award 2019!

Franke na targach 4 Design Days w Katowicach

Piekarniki / 29.01.2019

Franke na targach 4 Design Days w Katowicach

Zobacz jakie nowości przygotowała firma Franke na swoim stanowisku w trakcie targów 4 Design Days w Katowicach.

Franke na Warsaw Home

Wzornictwo / 08.10.2018

Franke na Warsaw Home

Relacja z Warsaw Home - czterodniowych Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz organizowane w PTAK Warsaw Expo.

Maris Free – Dla rodziny – inspiracja płynąca z natury

Płyty grzewcze / 12.04.2018

Maris Free – Dla rodziny – inspiracja płynąca z natury

Maris to wieloelementowy system kuchenny, który umożliwia indywidualną aranżację wymarzonej kuchni – w każdym pomieszczeniu i z uwzględnieniem różnych potrzeb.

Wysoka sztuka gotowania

Płyty grzewcze / 09.04.2018

Wysoka sztuka gotowania

Dobre samopoczucie w kuchni – dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań Franke spełnia kuchenne marzenia zgodnie z zasadą „Make It Wonderful”.

Ta strona chciałaby odtworzyć dźwięk