Wspaniała kuchnia z Franke

Franke kojarzy się z nowoczesnymi zlewozmywakami i starannie zaprojektowanymi bateriami kuchennymi. To skojarzenie jak najbardziej uzasadnione. Od lat możemy poszczycić się pozycją niekwestionowanego eksperta w urządzaniu strefy zmywania. Jednak Franke to także pełne wyposażenie kuchni, AGD niezbędne do urządzenia nowoczesnej, w pełni funkcjonalnej oraz pięknej kuchni. Wiele linii urządzeń, umożliwia ich idealne dopasowanie do własnego stylu życia.

Praktyczne płyty grzewcze (gazowe lub indukcyjne), wydajne okapy, wielozadaniowe piekarniki lub mikrofalówki, ale także ekspresy do kawy, zachowujące świeżość jedzenia chłodziarko-zamrażarki i ekonomiczne zmywarki do naczyń to nie wszystko. Produkty Franke to również szereg akcesoriów kuchennych ułatwiających codzienne zadania oraz proekologiczne młynki zlewozmywakowe i sortowniki na odpady. I oczywiście baterie i zlewozmywaki. Po prostu cała kuchnia od Franke!

Jesteśmy pewni, że spośród naszych propozycji każdy wybierze sprzęt idealny dla siebie.

Wyposażenie kuchni, a zarazem element wystroju wnętrza

Okapy / 04.04.2018

Wyposażenie kuchni, a zarazem element wystroju wnętrza

Okap Impress przylega płasko do ściany, dzięki czemu zapewnia odpowiednio dużo miejsca dla stojącej przy kuchence osoby – w ten sposób marce Franke udało się połączyć wyjątkową linię stylistyczną z doskonałą funkcjonalnością.

Zlewozmywak i akcesoria kuchenne w jednym

Innowacje / 02.04.2018

Zlewozmywak i akcesoria kuchenne w jednym

Podczas tegorocznych targów EuroCucina firma Franke zaprezentuje, w jaki sposób jej nowy produkt – zlewozmywak Box Center – może zoptymalizować pracę w kuchni.

Perfekcyjna harmonia — płyta grzewcza, okap i piekarnik

Płyty grzewcze / 31.03.2018

Perfekcyjna harmonia — płyta grzewcza, okap i piekarnik

Płaski okap, płytę indukcyjną oraz piekarniki, wszystko dostępne w czerni i bieli, cechuje ponadczasowy, bardzo funkcjonalny styl. Dzięki temu pasują one do każdej kuchni.