Wspaniała kuchnia z Franke

Franke kojarzy się z nowoczesnymi zlewozmywakami i starannie zaprojektowanymi bateriami kuchennymi. To skojarzenie jak najbardziej uzasadnione. Od lat możemy poszczycić się pozycją niekwestionowanego eksperta w urządzaniu strefy zmywania. Jednak Franke to także pełne wyposażenie kuchni, AGD niezbędne do urządzenia nowoczesnej, w pełni funkcjonalnej oraz pięknej kuchni. Wiele linii urządzeń, umożliwia ich idealne dopasowanie do własnego stylu życia.

Praktyczne płyty grzewcze (gazowe lub indukcyjne), wydajne okapy, wielozadaniowe piekarniki lub mikrofalówki, ale także ekspresy do kawy, zachowujące świeżość jedzenia chłodziarko-zamrażarki i ekonomiczne zmywarki do naczyń to nie wszystko. Produkty Franke to również szereg akcesoriów kuchennych ułatwiających codzienne zadania oraz proekologiczne młynki zlewozmywakowe i sortowniki na odpady. I oczywiście baterie i zlewozmywaki. Po prostu cała kuchnia od Franke!

Jesteśmy pewni, że spośród naszych propozycji każdy wybierze sprzęt idealny dla siebie.

Kuchnia jako interaktywne miejsce przeżyć

07.04.2018

Kuchnia jako interaktywne miejsce przeżyć

Interaktywność w połączeniu ze zróżnicowaną funkcjonalnością sprawiają, że kuchnia staje się miejscem wyjątkowych doznań. Jest ona zarówno domowym biurem, głównym miejscem przygotowywania intrygujących i zaskakujących atrakcji kulinarnych, jak również miejscem pielęgnowania przyjaźni oraz okazywania wspaniałej gościnności.

Zlewozmywaki Fragranit – na teraz i na zawsze

Zlewozmywaki / 07.04.2018

Zlewozmywaki Fragranit – na teraz i na zawsze

Zlewozmywaki Fragranit są przeznaczone do użytkowania niemal przez całe życie. Materiał ten zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, jest odporny na wysoką temperaturę do 280°C, a technologia Sanitized uniemożliwia rozwijanie się bakterii. Zlewozmywak ten będzie zawsze cieszyć wzrok swą ponadczasową elegancją i przyciągać zazdrosne spojrzenia. Dzięki perfekcyjnie dobranym akcesoriom przygotowywanie potraw jest łatwe i szybkie.

Niebanalny element wystroju wnętrza

Okapy / 06.04.2018

Niebanalny element wystroju wnętrza

Okap kuchenny Smart Deco stanowi bardzo ciekawy, kolorowy element stoiska firmy Franke na tegorocznych targach EuroCucina.

Wyposażenie kuchni, a zarazem element wystroju wnętrza

Okapy / 04.04.2018

Wyposażenie kuchni, a zarazem element wystroju wnętrza

Okap Impress przylega płasko do ściany, dzięki czemu zapewnia odpowiednio dużo miejsca dla stojącej przy kuchence osoby – w ten sposób marce Franke udało się połączyć wyjątkową linię stylistyczną z doskonałą funkcjonalnością.

Zlewozmywak i akcesoria kuchenne w jednym

Innowacje / 02.04.2018

Zlewozmywak i akcesoria kuchenne w jednym

Podczas tegorocznych targów EuroCucina firma Franke zaprezentuje, w jaki sposób jej nowy produkt – zlewozmywak Box Center – może zoptymalizować pracę w kuchni.

Perfekcyjna harmonia — płyta grzewcza, okap i piekarnik

Płyty grzewcze / 31.03.2018

Perfekcyjna harmonia — płyta grzewcza, okap i piekarnik

Płaski okap, płytę indukcyjną oraz piekarniki, wszystko dostępne w czerni i bieli, cechuje ponadczasowy, bardzo funkcjonalny styl. Dzięki temu pasują one do każdej kuchni.

Ta strona chciałaby odtworzyć dźwięk