Wspaniała kuchnia z Franke

Franke kojarzy się z nowoczesnymi zlewozmywakami i starannie zaprojektowanymi bateriami kuchennymi. To skojarzenie jak najbardziej uzasadnione. Od lat możemy poszczycić się pozycją niekwestionowanego eksperta w urządzaniu strefy zmywania. Jednak Franke to także pełne wyposażenie kuchni, AGD niezbędne do urządzenia nowoczesnej, w pełni funkcjonalnej oraz pięknej kuchni. Wiele linii urządzeń, umożliwia ich idealne dopasowanie do własnego stylu życia.

Praktyczne płyty grzewcze (gazowe lub indukcyjne), wydajne okapy, wielozadaniowe piekarniki lub mikrofalówki, ale także ekspresy do kawy, zachowujące świeżość jedzenia chłodziarko-zamrażarki i ekonomiczne zmywarki do naczyń to nie wszystko. Produkty Franke to również szereg akcesoriów kuchennych ułatwiających codzienne zadania oraz proekologiczne młynki zlewozmywakowe i sortowniki na odpady. I oczywiście baterie i zlewozmywaki. Po prostu cała kuchnia od Franke!

Jesteśmy pewni, że spośród naszych propozycji każdy wybierze sprzęt idealny dla siebie.

Eurocucina Gallery

20.04.2018

Eurocucina Gallery

Maris Free – Dla rodziny – inspiracja płynąca z natury

Płyty grzewcze / 12.04.2018

Maris Free – Dla rodziny – inspiracja płynąca z natury

Maris to wieloelementowy system kuchenny, który umożliwia indywidualną aranżację wymarzonej kuchni – w każdym pomieszczeniu i z uwzględnieniem różnych potrzeb.

Inteligentny okap kuchenny

Okapy / 11.04.2018

Inteligentny okap kuchenny

W naszym kąciku Think Next Corner na stoisku targowym Franke pragniemy obrazowo pokazać, jak może wyglądać przyszłe cyfrowe miejsce pracy w kuchni. Interesującą nowość stanowi designerski okap kuchenny „Cloud”. Jego nazwa określa jego istotę: sprawia on wrażenie, że unosi się nad płytą kuchenną, przypominając kształtem i wyglądem chmurę.

Najwyższa efektywność energetyczna w ekskluzywnym dwupaku

Płyty grzewcze / 10.04.2018

Najwyższa efektywność energetyczna w ekskluzywnym dwupaku

Mythos 2gether to płyta indukcyjna o najwyższej klasie energetycznej A+++ ze zintegrowanym wyciągiem, którą firma Franke zaprezentuje na targach EuroCucina 2018.

Dumny zdobywca nagrody IF Design Award 2018

Baterie / 09.04.2018

Dumny zdobywca nagrody IF Design Award 2018

Nasza armatura charakteryzuje się czystymi, geometrycznymi liniami, a wraz ze szklanym frontem, dostępnym w kolorze czarnym lub białym, stanowi estetyczny akcent w każdej kuchni. W połączeniu ze zlewozmywakiem, płytą grzewczą oraz piekarnikiem z serii produktów Crystal użytkownik otrzymuje perfekcyjnie urządzoną kuchnię od jednego producenta.

Wysoka sztuka gotowania

Płyty grzewcze / 09.04.2018

Wysoka sztuka gotowania

Dobre samopoczucie w kuchni – dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań Franke spełnia kuchenne marzenia zgodnie z zasadą „Make It Wonderful”.

Kuchnia jako interaktywne miejsce przeżyć

07.04.2018

Kuchnia jako interaktywne miejsce przeżyć

Interaktywność w połączeniu ze zróżnicowaną funkcjonalnością sprawiają, że kuchnia staje się miejscem wyjątkowych doznań. Jest ona zarówno domowym biurem, głównym miejscem przygotowywania intrygujących i zaskakujących atrakcji kulinarnych, jak również miejscem pielęgnowania przyjaźni oraz okazywania wspaniałej gościnności.

Zlewozmywaki Fragranit – na teraz i na zawsze

Zlewozmywaki / 07.04.2018

Zlewozmywaki Fragranit – na teraz i na zawsze

Zlewozmywaki Fragranit są przeznaczone do użytkowania niemal przez całe życie. Materiał ten zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, jest odporny na wysoką temperaturę do 280°C, a technologia Sanitized uniemożliwia rozwijanie się bakterii. Zlewozmywak ten będzie zawsze cieszyć wzrok swą ponadczasową elegancją i przyciągać zazdrosne spojrzenia. Dzięki perfekcyjnie dobranym akcesoriom przygotowywanie potraw jest łatwe i szybkie.

Niebanalny element wystroju wnętrza

Okapy / 06.04.2018

Niebanalny element wystroju wnętrza

Okap kuchenny Smart Deco stanowi bardzo ciekawy, kolorowy element stoiska firmy Franke na tegorocznych targach EuroCucina.