Wspaniała kuchnia z Franke

Franke kojarzy się z nowoczesnymi zlewozmywakami i starannie zaprojektowanymi bateriami kuchennymi. To skojarzenie jak najbardziej uzasadnione. Od lat możemy poszczycić się pozycją niekwestionowanego eksperta w urządzaniu strefy zmywania. Jednak Franke to także pełne wyposażenie kuchni, AGD niezbędne do urządzenia nowoczesnej, w pełni funkcjonalnej oraz pięknej kuchni. Wiele linii urządzeń, umożliwia ich idealne dopasowanie do własnego stylu życia.

Praktyczne płyty grzewcze (gazowe lub indukcyjne), wydajne okapy, wielozadaniowe piekarniki lub mikrofalówki, ale także ekspresy do kawy, zachowujące świeżość jedzenia chłodziarko-zamrażarki i ekonomiczne zmywarki do naczyń to nie wszystko. Produkty Franke to również szereg akcesoriów kuchennych ułatwiających codzienne zadania oraz proekologiczne młynki zlewozmywakowe i sortowniki na odpady. I oczywiście baterie i zlewozmywaki. Po prostu cała kuchnia od Franke!

Jesteśmy pewni, że spośród naszych propozycji każdy wybierze sprzęt idealny dla siebie.

Przejmij kontrolę nad jakością wody w kuchni

Filtrowanie wody / 17.01.2022

Przejmij kontrolę nad jakością wody w kuchni

Czysta woda pitna, bezpośrednio z kranu, którą uzyskamy dzięki filtrom Vital to wygodne rozwiązanie w szczególności dla dzieci i osób starszych, które samodzielnie mogą z niej korzystać o dowolnej porze dnia lub nocy. Wody filtrowanej za pomocą filtrów Vital oraz Clear Water, możemy używać nie tylko do picia, ale również do gotowania, co korzystnie wpłynie na smak potraw. To także korzyści dla środowiska naturalnego. Zużywamy mniej plastikowych opakowań, które normalnie trafiłyby na wysypiska. Ale zmniejszamy również transport wody butelkowanej, co oznacza redukcję śladu węglowego.

Komory stalowe Mythos

Trendy / 23.12.2021

Komory stalowe Mythos

Nasze nowe komory Mythos odzwierciedlają współczesne potrzeby poszukiwania harmonii i spójności w miejscu, które jest esencją domowej atmosfery, czyli w kuchni. Ich design jest niezwykle prosty, ale to właśnie decyduje o ich wyrafinowaniu. W przypadku linii Mythos dosłownie każdy najmniejszy element został przez nas przemyślany. Krawędź ma zaledwie 6 mm szerokości, co wystarczy do zamontowania zlewozmywaka na równo z blatem, ale da również subtelny efekt stalowej ramki. Równie łagodnie swoją obecność zaznacza stalowa osłona odpływu.

Baterie Franke ze stali szlachetnej

Baterie / 05.05.2021

Baterie Franke ze stali szlachetnej

Franke has a stainless steel tap for every taste, kitchen style or passion. Whether you are searching for a tap for your own home or a client project, Franke will help you pick yours!

Jak wybrać zlewozmywak?

Trendy / 04.05.2020

Jak wybrać zlewozmywak?

Przez ostatnie dwa miesiące wielu z nas przyzwyczaiło się do załatwiania spraw zdalnie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom za pomocą moodboradów radzimy, jak dobrać kolor i materiał zlewozmywaka do blatu nie ruszając się z domu. Jednym z najczęstszych pytań przy okazji remontu lub urządzania kuchni jest – jak dobrać zlewozmywak do blatu i zabudowy kuchennej?

Otwarcie Showroomu Franke Polska w Jankach

Piekarniki / 25.02.2020

Otwarcie Showroomu Franke Polska w Jankach

Otwieramy nasz firmowy Showroom W ostatnią sobotę lutego otworzymy firmowy showroom w podwarszawskim Homepark Janki. Zapraszamy nie tylko do inspirującego świata Franke, ale też do miejsca, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne w kuchni urządzenia.

Nagroda Dobry Wzór 2019 dla baterii kuchennej Franke Vital

Trendy / 25.10.2019

Nagroda Dobry Wzór 2019 dla baterii kuchennej Franke Vital

Nagroda Dobry Wzór 2019 dla najbardziej zaawansowanego systemu filtracji wody na świecie! Czyści wodę łatwiej, szybciej i bardziej niezawodnie niż kiedykolwiek wcześniej. Nienagannie zaprojektowany. Za najwspanialszą wodę z baterii, jaką kiedykolwiek próbowałeś.

Franke na targach Warsaw Home 2019

Trendy / 07.10.2019

Franke na targach Warsaw Home 2019

Franke zaprezentowało na targach Warsaw Home 2019 najnowsze rozwiązania kuchenne do Twojej kuchni. Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia relacji z tegorocznego stoiska Franke. Jest na co popatrzeć!

Piekarniki DCT

Piekarniki / 24.09.2019

Piekarniki DCT

Lubisz spotkania z najbliższymi, a w kuchni czujesz się jak ryba w wodzie? Jeśli tak, to Twoim sprzymierzeńcem w wydawaniu przyjęć i serwowaniu pyszności z pewnością stanie się piekarnik Franke z technologią DTC. Dzięki niemu wszystkie potrawy z 4-daniowej kolacji możesz upiec jednocześnie. Doskonały smak każdej z nich, oszczędność czasu oraz radość z towarzystwa w pełni zadowolonych gości masz jak w banku.

Kapsułowy filtr wody bieżącej Vital

Zrównoważony rozwój / 30.04.2019

Kapsułowy filtr wody bieżącej Vital

Przedstawiamy kapsułowy filtr wody Vital Częścią zdrowego trybu życia jest picie większych ilości wody, nie jest to jednak takie proste, gdy czystej wody nie ma w zasięgu ręki. Chcemy to zmienić dzięki naszemu filtrowi wody Vital.

Ta strona chciałaby odtworzyć dźwięk